Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące WorldEditu oraz Guarda na wersję 1.4.6, IslandWorld.


iIvanowski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 2 proste pytania. Czy worldguard/edit jest już na wersje 1.4.6 o co mi chodzi? Chodzi mi czy już działa pobrany z bukkita? Jeśli nie proszę o linka do innego [ Musi być wersja angielska!]

 

Szukam schematu do pluginu IslandWorld. Czyli, że wyspa ma się tak renderowac:

 

 

S4LSA.png

 

 

A nie tak jak jest podstawowo, że mamy coś z coobla. I gdzie taki schemat wgrać. Wiem, że jest możliwość taka tylko nie wiem jak to zrobić wiec się za to nie biorę.

 

 

Oczewiście Like na was czekają :)

Opublikowano

 http://dev.bukkit.org/server-mods/worldguard/ 

World guard, tak jest na 1.4.6

 http://dev.bukkit.org/server-mods/worldedit/ 

World edit, także na 1.4.6 ;). Mam nadzieje ze pomogłem :)

381911453317091771709.png
by ja.

Opublikowano

 http://dev.bukkit.org/server-mods/worldguard/ 

World guard, tak jest na 1.4.6

 http://dev.bukkit.org/server-mods/worldedit/ 

World edit, także na 1.4.6 ;). Mam nadzieje ze pomogłem :)

 

 

 

@Up dzięki. A może zrobisz lub wiesz skąd pobrać schemat/y do IslanWorld?

Opublikowano

Spróbuj zrobić tak: zrób najpierw na serwerze wyspę, taką jak ta na ss. Potem kopiujesz ją world edit i piszesz :

 //schematic save special 

Następnie wklejasz z folderu world edit ten schemat (nie wiem dokładnie gdzie się zapisze) do folderu island world schematic. Nazwa pliku to special.schematic. Tak powinno działać. Przetlumaczyłem to z opisu pluginu na stronie bukkit ;)

381911453317091771709.png
by ja.

Opublikowano

a może być skylandplus ? . podobne

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Opublikowano

Spróbuj zrobić tak: zrób najpierw na serwerze wyspę, taką jak ta na ss. Potem kopiujesz ją world edit i piszesz :

 //schematic save special 

Następnie wklejasz z folderu world edit ten schemat (nie wiem dokładnie gdzie się zapisze) do folderu island world schematic. Nazwa pliku to special.schematic. Tak powinno działać. Przetlumaczyłem to z opisu pluginu na stronie bukkit ;)

 

 

Hmmm... Niby wszystko ok lecz gdy wpisuje tą komendę wyskakuje:

To few schematic

//schematic save <format> <filename>

Opublikowano

@up Przeczytaj po angielsku :). Najpierw piszesz format, potem nazwę. Nazwa musi być jakaś określona chyba, tak jak format ;d

381911453317091771709.png
by ja.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Opublikowano

Tak na marginesie to schematic z cobbla masz dlatego, że testujesz z OPem i dostajesz schematic 'special', bo takie masz uprawnienia.

Normalny, standardowy schematic dla graczy jest taki jak pokazałeś na obrazku i on jest zapisany jako 'normal'.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...